Dieta bazata pe acelasi tip de hrana0 Comments

Publicat in:
Etichete: acelasi tip de hrana, aceleasi alimente, cure de slabire, dieta, diete, diete de slabit

Dieta pe care v-o propunem astazi este una dintre dietele in care mancati bine si slabiti foarte repede. Fata de alte diete, aceasta va permite sa ajungeti la greutatea dorita intr-un timp foarte scurt. Mai mult, puteti sa o mentineti atata timp cat considerati ca este necesar.

Iata ce trebuie sa faceti…

Dieta cu acelasi tip de hrana

Dieta cu acelasi tip de hrana

In ce consta dieta bazata pe acelasi tip de hrana

Dieta bazata pe acelasi tip de hrana – Mancati in fiecare zi, la micul dejun doua oua fierte cu doua rosii sau pentru cei care prefera lactatele, o cutie de branza dietetica.

Dieta bazata pe acelasi tip de hrana – La pranz (sau pana in ora 18.00), mancati o friptura la gratar cu o salata si fara garnitura. De preferat, salata ar trebui sa fie o salata de varza alba cu ulei de masline.

Dieta bazata pe acelasi tip de hrana – Dupa ora 18.00 nu mai mancati nimic.

Repetati pasii dietei de mai sus pana cand ajungeti la greutatea dorita.

Pareri despre dieta cu aceleasi alimente

Daca ai urmat si tu dieta cu aceleasi alimente, impartaseste-ne din experienta avuta. A dat rezultatele dorite aceasta dieta? Ceilalti membrii ai comunitatii noastre asteapta sfatul tau? Nu ai testat-o, dar ai in plan? Spune-ne ce crezi despre ea si membrii comunitatii noastre iti vor intoarce favorul, la un moment dat!

Foloseste rubrica de comentarii de mai jos!

Author: Corpul Uman
GoogleLink-uri Sponsorizate

Dieta bazata pe acelasi tip de hrana

Lasă un răspuns