Dieta cu 1000 de calorii0 Comments

Publicat in:
Etichete:1000 calorii, calorii, cura de slabire, dieta, dieta de slabit, meniu, pareri

Meniu dieta de slabit cu 1000 calorii

Dieta cu 1000 de calorii

Dieta cu 1000 de calorii

Dimineata: o chifla cu o felie de sunca sau piept de pui.
Ora 11:00: un mar.

Pranz: salata de legume fierte in aburi (fasole verde, conopida etc.) + un gratar din piept de pasare sau peste alb.
Ora 16:00: un fruct.

Seara: o ceasca de supa de legume sau mamaliga cu branza de vaci degresata si iaurt.

Dieta cu 1000 de calorii se tine timp de o saptamana.

Pareri despre dieta cu 1000 de calorii

Daca ai urmat si tu dieta cu 1000 de calorii, impartaseste-ne din experienta avuta. A dat rezultatele dorite aceasta dieta? Ceilalti membrii ai comunitatii noastre asteapta sfatul tau? Nu ai testat-o, dar ai in plan? Spune-ne ce crezi despre ea si membrii comunitatii noastre iti vor intoarce favorul, la un moment dat!

Foloseste rubrica de comentarii de mai jos!

Author: Corpul Uman
Google


Recomandarea Corpul-Uman.com:

Doar: 11.93 RONCosmetic plant crema calcaie 50ml buc cosmetic plant


Cosmetic plant crema calcaie 50ml buc  cosmetic plant

Îmbogăţită cu vitaminele A, F şi ulei din germeni de grâu, crema protejează şi hrăneşte pielea uscată, aspră, crăpată. Reduce proliferarea bacteriană, datorită substanţelor antiseptice şi a uleiurilor naturale de cimbru şi salvia. EMOLIENTǍ, CALMANTǍ, REFRIŞANTǍ. Îndepărtaţi pielea îngroşată cu un răzuitor sau piatră ponce, aplicaţi crema zilnic, dimineaţa şi seara, preferabil după baie. Masaţi uşor până la absorbţie completă.
Ingrediente: Aqua, Glycerin, Propylene glycol, Paraffinum liquidum, Stearic acid, Cetyl alcohol, Triethanolamine, Glyceryl stearate, Ethyl linoleate, Menthol, Triticum vulgare germ oil, Retinyl acetate, Boric acid, Thymus [...] 

Link-uri Sponsorizate

Dieta cu 1000 de calorii

Lasă un răspuns